HAKKIMIZDA

Şirketimiz Sabır ve Turan Havalandırma olarak 1997 de kurulmuştur. Başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde İstanbul başta olmak üzere ülke genelinde başarılara imza atmış  ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır.

Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor,  projelerimizle sizlere daha daha profesyonel hizmetler veriyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.  Temel şirket işlemlerinin ötesinde yaklaşım sunarak; İlkeli ve samimi iletişim, prensipli hizmet anlayışı ile çözüm getiren ekipmanlar ve modern araçlar ile İhtiyaçlarınızı birebir karşılayarak, isteklerinizi hızlı sonuçlandırıyoruz.

Sabır ve Turan Havalandırma olarak müşteri odaklı başladığımız ticari hayatımız "Kaliteli işçilik ve Uygun fiyat" politikası ile her geçen gün biraz daha güçlenmektedir.

YUKARI